O firmie

Firma M&R rozpoczęła swoją działalność w roku 1985, z trzema pracownikami zajmującymi się naprawą i utrzymaniem maszyn drukarskich. Zaledwie rok później M&R rozpoczął produkcję własnych pras do sitodruku. Pod koniec lat 80. firma wypuściła na rynek Challangera, swoją pierwszą automatyczną maszynę drukarską. Challanger szybko zdominował rynek, a firma M&R z czasem wypracowała sobie pozycję światowego lidera maszyn do sitodruku.

Z początkiem nowego stulecia zrodził się pomysł stworzenia niezależnego zakładu w Europie, produkującego odpowiedniki amerykańskich maszyn w układzie metrycznym. Zakład wybudowano w Polsce południowej w Wojniczu, a z rokiem 2004 rozpoczął on działalność produkcyjną.

Od momentu powstania M&R Poland cały czas rozwija swój park maszynowy. Pozwala to nie tylko na wykonywanie większości podzespołów we własnym zakresie, ale otwiera możliwość świadczenia szerokiej gamy usług. 

Skutecznie wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 gwarantuje, że klienci otrzymują wyroby o najwyższym standardzie wykonania, wytwarzane w nadzorowanych procesach.