Akcesoria drukarskie

Akcesoria wykorzystywane przed i po druku.

Palety

W ofercie szeroki zakres płaskich palet do druku tekstylnego, w rozmiarach zarówno standardowych, jak i na zamówienie. Palety "do zadań specjalnych" obejmują: All-Over-Print (palety do zadruku całkowitego), Single Sleeve (do rękawów), Jacket Hold-Down (z pokrywą przytrzymującą grubą odzież, typu kurtki), Vacuum (z podsysem), Triple Play (trójdzielne), Tru Blue Ultra-Flat Pallets (ultrapłaskie). Wszystkie palety M&R są wykonane z wysokiej jakości aluminium i spełniają najwyższe standardy. Palety M&R są kompatybilne z karuzelami M&R.

Rakle i przedrakle

Wykonane z wytrzymałego profilu aluminiowego i profilu wykonanego z gumy poliuretanowej. Solidnie wykonane dla równomiernego rozprowadzania farby na sicie i równomiernego pokrycia.

Trilock - system pasowania

Dokładny i prosty w obsłudze system pasowania kolorów opatentowany przez M&R. Kompatybilny ze wszystkimi maszynami drukarskimi M&R. Główna rama systemu Tri-Loc dostępna jest w wielu rozmiarach z możliwością regulacji, dopasowując się do sit o różnej wielkości.

Pobierz broszurę

Ink Trap - system zbierania farby

Unikalny i prosty system zgarniania farby Ink Trap zbiera farbę wydostającą się spod gumy raklowej utrzymując ją w obszarze pracy rakla, z daleka od krawędzi ramy, co eliminuje konieczność ręcznego zgarniania farby do środka sita. Ink Trap firmy M&R są wykonane z wysokiej jakości, ciętej laserowo, wygładzonej stali nierdzewnej.

Gumy raklowe - system wymiennych gum raklowych

M&R oferuje jednowarstwowe gumy raklowe o twardości 65, 75 i 85 w skali Shore’a, przekładane trójwarstwowe gumy o zróżnicowanej twardości warstw, a także podwójnie ścięte gumy o twardości 80 w skali Shore’a. Podwyższona odporność na ścieranie oznacza w efekcie druk o niezmiennie wysokiej jakości i zwiększenie wydajności pracy. Oznaczenie gum kolorami ułatwia właściwy ich dobór pod względem twardości.