Drukarki automatyczne

Wysokowydajne maszyny do druku tekstyliów, przystosowane do szybkiego programowania i seryjnej produkcji.

Challenger III®

Challenger® zrewolucjonizował sitodruk w latach 80., a Challengery zdominowały branżę od tamtej pory. Automatyczna prasa do sitodruku Challenger III firmy M&R rozwija tę tradycję, łącząc innowacyjne funkcje - takie jak elektronicznie regulowany system atramentowy Ink Dip ™ firmy M&R - z wyjątkową prędkością i najlepszymi pomysłami z ponad 25 lat automatyki M&R. Indeksator Challenger III umożliwia podwójne indeksowanie w jednym nieprzerwanym ruchu, zwiększając prędkość produkcji w przypadku nadmiaru pracy, eliminując przerwę między indeksami.

Pobierz broszurę

Challenger II®

Challenger® II i Challenger® II OS są najbardziej przystępnymi cenowo wielkoformatowymi, wysokowydajnymi automatycznymi maszynami do sitodruku. Zaprojektowane do szybkiej konfiguracji i szybkiej produkcji, są wyposażone w funkcje oszczędzające czas i zwiększające wydajność, dzięki czemu są znakomitymi wykonawcami w każdej drukarni sitodruku. Challenger II jest dostępny w modelach 10, 12, 14, 16 i 18 kolorów o maksymalnym obszarze obrazu 50 x 70 cm (20 ”x 28”). Challenger II OS jest dostępny w modelach 8, 10 i 12-kolorowych z ponadwymiarowym maksymalnym obszarem obrazu 70 x 100 cm (28 ”x 41”), a wszystkie modele Challenger II OS są wyposażone w duże, wytrzymałe ramiona podtrzymujące palety i ponadwymiarowe wsporniki do poziomowania palet dla wyjątkowej sztywności i stabilności podczas drukowania. Wszystkie automatyczne maszyny do sitodruku Challenger II są wyposażone w indeksowane serwomechanizmy, elektryczne głowice drukujące i wiele funkcji drukowania.

Pobierz broszurę

Gauntlet III®

Gauntlet III to uniwersalna, wysokowydajna automatyczna prasa do sitodruku firmy M&R. Jest dostępny w 10–18 kolorach o maksymalnej standardowej powierzchni obrazu 48 x 55 cm (19 ”x 22”). Automatyczne maszyny do sitodruku Gauntlet III wyposażone są w głowice drukujące napędzane przez szybkie, niezawodne silniki z napędem elektrycznym. Głowice drukujące wyposażone są w skalibrowane, beznarzędziowe, czterostożkowe, bezstykowe ustawienia dla szybkiego i dokładnego poziomowania ekranu. Drukarka zawiera beznarzędziową przednią i tylną regulację skoku druku, zapewniającą wszechstronność i wyjątkowo wysoką wydajność produkcji.

Sportsman EXG®

Zbudowany na identycznej podstawie co Gauntlet II, Sportsman EXG posiada jednak więcej opcji ujętych w standardzie, większy maksymalny obszar druku, oraz możliwość obsługiwania większych ram.

Sportsman EX®

Automatyczne prasy do sitodruku Sportsman® EX firmy M&R oferują wyjątkową wartość i jakość w niesamowicie przystępnej cenie. Sportsman EX 4045 jest dostępny w modelach 6, 8, 10 i 12 kolorów o maksymalnej powierzchni obrazu 41 x 46 cm (16 ”x 18”). Sportsman EX 5050 jest dostępny w modelach 6, 8, 10 i 12 kolorów o maksymalnej powierzchni obrazu 51 x 51 cm (20 ”x 20”). Sportsman EX 5070, wyposażony w podwójną indeksację i zaprojektowany specjalnie do druku w odcinkach, jest dostępny w modelach 6, 8, 10 i 12 kolorów z maksymalnym obszarem obrazu 51 x 71 cm (20 ”x 28”).

Pobierz broszurę

Diamondback E™

Diamondback E™ to ewolucja popularnej serii uniwersalnych, bardzo przystępnych cenowo automatów do sitodruku Diamondback, które wprowadziły w pełni funkcjonalną automatykę sterowaną indeksami serwo. Teraz, dzięki elektrycznym głowicom drukującym, Diamondback E to najlepszy wybór dla automatycznej prasy do sitodruku z klasy podstawowej. Jest dostępny w 6, 8 lub 10 kolorach. Diamondback E ma maksymalny obszar obrazu 41 x 46 cm (16 "x 18") i może akceptować ramki do 58 x 84 x 5 cm (23 "x 33" x 2 "). Maszyny do sitodruku Diamondback E wyposażone są w elektryczne głowice drukujące, które zapewniają płynny, spójny ruch karetki, natomiast boczne uchwyty ram z pneumatycznymi zaciskami ułatwiają szybkie ładowanie sit, bezpiecznie utrzymując ramy rolek bez specjalnych adapterów, zapewniając doskonałą stabilność na wielu różnych ekranach. Funkcje, takie jak pneumatyczne zaciski do rakli/przedrakli ze skalibrowaną, beznarzędziową regulacją kąta i pneumatyczne regulatory ciśnienia rakli z manometrami na każdej głowicy drukującej, zapewniają wyjątkową kontrolę parametrów drukowania. W zasięgu ręki operatora drukarki znajduje się panel sterowania z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, z przejrzystym interfejsem opartym na ikonach i z wbudowanymi ekranami samouczka.

Pobierz broszurę

Diamondback L™

Diamondback L™ jest częścią serii Diamondback, serii M&R wszechstronnych i niedrogich automatów do sitodruku klasy podstawowej. Jest to 6-kolorowa automatyczna maszyna do sitodruku o maksymalnym obszarze obrazu 35 x 28 cm (14 ”x 11”) i nieruchomymi uchwytami na sita. Ciężkie kółka samonastawne Diamondback L ułatwiają poruszanie się lub odstawienie maszyny na bok, gdy nie jest używana. Diamondback L™ wyposażone są w indeksowanie z serwomechanizmem, aby zapewnić płynny i dokładny ruch oraz pneumatyczne zaciski sit, które ułatwiają szybkie ładowanie sita, utrzymują ramy rolkowe bez specjalnych adapterów i zapewniają doskonałą stabilność na wielu różnych sitach. Każda maszyna do sitodruku ma głowice drukujące napędzane pneumatycznie; pneumatyczne zaciski rakla/przedrakla. Pneumatyczne zaciski ramy sita; oraz pneumatyczne regulatory ciśnienia wycieraczek z manometrami na każdej głowicy drukującej dla wyjątkowej kontroli ciśnienia druku.

Pobierz broszurę