Drukarki ręczne

Wysokowydajne maszyny do druku tekstyliów, przystosowane do szybkiego programowania i seryjnej produkcji.

 

Chameleon®

Dzięki rewolucyjnej dwupoziomowej konstrukcji, niezrównanej możliwości rozbudowy i wytrzymałej konstrukcji Chameleon® jest bez wątpienia najlepszą na świecie ręczną maszyną do sitodruku do pobierania próbek i produkcji. Dwupoziomowe prasy ręczne Duo-Deck ™ firmy Chameleon, cztero- i sześciokolorowe, mogą rozszerzyć się do dziesięciu kolorów, a ośmiokolorowe ręczne prasy mogą rozszerzyć się do czternastu kolorów, bez konieczności zwiększania powierzchni. Projekt integracji systemu M&R pozwala firmie Chameleon na bezproblemową integrację z systemem Tri-Loc Rapid Registration M&R i wszystkimi automatycznymi maszynami do sitodruku M&R, aby stworzyć najbardziej fenomenalny system rejestracji produkcji.

Pobierz broszurę

Sidewinder™

Popularna ręczna maszyna sitodrukowa Sidewinder™ firmy M&R jest dostępna w wyjątkowo przystępnej cenie. Zbudowany z wytrzymałej konstrukcji M&R i innowacyjnej konstrukcji, Sidewinder ustanawia nowy standard dla ręcznych maszyn do sitodruku na średnim poziomie. Obejmuje wiele sprawdzonych cech konstrukcyjnych, w tym wielowarstwowe górne i dolne płyty karuzelowe, precyzyjny system mikro-rejestracji, obrabiany wał centralny i trójpunktowy system poziomowania palet. Sidewinder jest dostępny w modelach 4-stacyjnych / 4-kolorowych, 4-stacyjnych / 6-kolorowych i 6-stacyjnych / 6-kolorowych.

Pobierz broszurę

Sidewinder Solo™

Sidewinder Solo ™ to niedrogi modułowy system M&R do szerokiej gamy zastosowań sitodruku. Jest to jednogłowicowa wersja Sidewinder, najlepszej na świecie średniej klasy ręcznej prasy do sitodruku. Zbudowany z wytrzymałej konstrukcji M&R i innowacyjnej konstrukcji, Sidewinder Solo może być używany jako jednokolorowa prasa stołowa lub zamontowany na stojaku podłogowym. Można go również wyposażyć w próżniowy system paletowy do płaskiego sitodruku lub z bardzo szerokim uchwytem na ekran i paletą do nadruków sitodrukowych i wzorów na całej powierzchni.

Kruzer™

Kruzer ™ to najbardziej przystępna cenowo ręczna prasa do sitodruku M&R. Zbudowany w oparciu o wytrzymałą konstrukcję M&R i innowacyjną konstrukcję Kruzer zawiera wiele sprawdzonych cech konstrukcyjnych, w tym karuzele górne i dolne podtrzymywane przez łożyska stożkowe, precyzyjny system mikrorejestracji, obrabiany wał centralny i trójpunktowy system poziomowania palet. Unikalny system wyłącznika z regulacją dźwigni w Kruzer działa pionowo, eliminując potrzebę oddzielnej regulacji kąta. Kruzer jest oferowany w modelu 6-kolorowym / 4-stacyjnym o maksymalnej powierzchni obrazu 16 x 46 cali (16 ”x 18”) i standardowym rozmiarze palety 38 x 41 cm (15 ”x 16”). aby zmieścić się w drzwiach 78 cm (31 ") po rozmontowaniu.

Pobierz broszurę

Genesis™

Ręczna prasa do sitodruku M&R Genesis sprawia, że ​​łatwiej niż kiedykolwiek stać się profesjonalistą w dziedzinie sitodruku. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w świecie sitodruku, czy chcesz założyć własną firmę, Genesis jest idealnym rozwiązaniem. Uwolnij swoje możliwości drukowania dzięki sprawdzonej jakości i precyzji produktu M&R. Dzięki Genesis możesz drukować wysokiej jakości wydruki przy najniższych kosztach. Dzięki niewielkim rozmiarom i możliwości montażu na blacie lub stojaku podłogowym Genesis z pewnością pasuje do Twojej drukarni i Twojego budżetu.

Pobierz broszurę