Naświetlarki/CTS

Szeroki wybór jednostek do naświetlania druku sitowego. W ofercie naświetlarki lampowe i nowoczesne wykorzystujące diody LED UV.

Tri-Light

Wielofunkcyjny system do naświetleń Tri-Light posiada opatentowaną technologię natychmiastowego uruchamiania, która redukuje temperaturę blatu kopioramy, zużycie energii oraz wpływ efektów cieplnych na środowisko.

MSP 3140

Został zaprojektowany z myślą o drukarniach posiadających automaty oraz w firmach wyposażonych w urządzenia manualne, świadomych znaczenia jakości w obecnych czasach.

Pobierz broszurę

Starlight

Starlight jest wszechstronną i ekonomiczną naświetlarką stołową zbudowaną w oparciu o technikę UV LED. Dostępna również z opcjonalnym stojakiem, jest idealna do tradycyjnego naświetlania a dodatkowy zestaw CTS przekształca ją w system naświetlania typu „computer-to-screen”. Jej zaawansowany dotykowy panel obsługi ułatwia i automatyzuje proces naświetlania sit.

Mega-Light

Wszechstronna i ekonomiczna naświetlarka do sit, która idealnie nadaje się do małych drukarni. Dostępna z opcjonalnym stojakiem, zapewnia zawsze wygodny i bezpośredni dostęp do naświetlanego sita.

CTS SYSTEM

 

I-Image (Computer-to-Screen - system druku na matrycach)

I-Image szybko generuje kryjące wydruki na powleczonych emulsją siatkach, przy użyciu specjalnie opracowanego tuszu wodnego, blokującego promienie UV i-Pak oraz zaawansowanej technologii druku w wysokiej rozdzielczości.