Suszarki

Zaprojektowane z myślą o długotrwałym zastosowaniu i maksymalnej wydajności pracy, znakomicie spełniają swoją rolę w suszeniu tekstyliów.

SUSZARKI GAZOWE

Sprint 3000

Sprint 3000 to najnowsze wcielenie najbardziej innowacyjnej i niezawodnej linii suszarek gazowych w przemyśle sitodruku. Wzbogacony o innowacyjne rozwiązania - dynamiczny kontroler paska DynaBelt ™, funkcję Job Recall ™ umożliwiającą operatorom przechowywanie parametrów roboczych oraz kontroler AccuSet ™ ułatwiający dopasowanie do wymagań producentów. Suszarki w linii Sprint 3000 są dostępne w szerokim zakresie konfiguracji, szerokości pasów i długości komory, w tym modeli wielowymiarowych - 12,2 metra (40 stóp) i więcej.

Pobierz broszurę

Sprint 3000D

Sprint 3000D to gazowa suszarka do tekstyliów, wykorzystująca podwójnie ułożoną konstrukcję pasów, skutecznie podwajając przepustowość przy zachowaniu niewielkiego wymiaru powierzchni. Sprint 3000D został zaprojektowany z myślą o nowych atramentach i metodach drukowania, takich jak druk bezpośredni (DTG) i druk hybrydowy (ekran + druk cyfrowy) i ich znacznie różniące się szybkości utwardzania, a także tradycyjne sitodruk. Sprint 3000 D umożliwia operatorom szybkie dostosowanie ustawień suszarki do zmian i wymagań produkcyjnych, co oznacza, że planowanie produkcji nie musi już być podyktowane tradycyjnymi scenariuszami wielokrotnego tłoczenia, pojedynczymi suszarkami. Operatorzy mogą po prostu zmienić niezależne prędkości taśmy i wykonywać swoje zadania!

Pobierz broszurę

Sprint 2000

To wysokowydajna suszarka gazowa nastawiona na dużą produkcję. Modułowa budowa maszyny pozwala na swobodę konfiguracji i dopasowanie suszarki do indywidualnych potrzeb. Tunel suszący Sprint charakteryzuje się najwyższą produktywnością i sprawnością energetyczną w swoje klasie. Duża szybkość suszenia i wysoka produktywność radykalnie zmniejszają jednostkowe koszty produkcji. Sprint Jest pierwszą w pełni skomputeryzowaną suszarką gazową na świecie.

Pobierz broszurę

Sprint International

Sprint International jest pierwszą w pełni skomputeryzowaną suszarką gazową. W czasie rzeczywistym informuje o temperaturze komory grzewczej, zużyciu gazu, prędkości pasa oraz temperaturze substratu wewnątrz suszarki i na wyjściu z tunelu grzewczego. Pozwala to na uzyskanie wyjątkowej powtarzalności produkcji, a odczytane parametry mogą zostać zapisane w jednym z 30 programów.

Pobierz broszurę

SUSZARKI ELEKTRYCZNE

Radicure

Stworzona z myślą o długiej żywotności i maksymalnej wydajności, Radicure D™ jest wysokiej jakości elektryczną suszarką sitodrukową M&R. Jest dostępny w szerokościach od 91 do 152 cm (36 ”do 60”). Ma nie tylko najwyższą zdolność produkcyjną w swojej klasie suszarek przenośnikowych, ale także najbardziej energooszczędną. Wytrzymała izolacja termiczna w opatentowanym przez M&R (patent USA nr 6 161 304) system izolacyjny z zawieszonej tkaniny zapobiega przenikaniu ciepła do miejsca pracy, a technologia CoolSkin™ firmy M&R pozostawia suchą i chłodną w dotyku powierzchnię. Panele można szybko i łatwo podnosić i opuszczać dzięki wygodnej regulacji wysokości w jednym punkcie.

Pobierz broszurę

Fusion

Łatwy i ekonomiczny w obsłudze, Fusion™ to najkorzystniejsza cenowo suszarka na podczerwień z przenośnikiem elektrycznym. Ma nie tylko najwyższą zdolność produkcyjną w swojej klasie suszarek przenośnikowych, ale także najbardziej energooszczędną. Otwory wejściowe i wyjściowe są regulowane, a wytrzymała izolacja termiczna zapobiega migracji ciepła do miejsca pracy. Technologia CoolSkin™ pozostawia powierzchnię suszarki chłodną w dotyku. Szybkie tempo utwardzania i wysoka przepustowość produktu maksymalizują wydajność suszarki przenośnikowej i minimalizują koszt jednostkowy.

Pobierz broszurę

Economax D

Łatwy w obsłudze i ekonomiczny w obsłudze, Economax D™ jest najkorzystniejszą cenowo, oszczędzającą miejsce suszarką z sitodrukiem. Ma nie tylko najwyższą zdolność produkcyjną w swojej klasie suszarek przenośnikowych, ale także najbardziej energooszczędną. Otwory wejściowe i wyjściowe są regulowane, a wytrzymała izolacja termiczna zapobiega przenikaniu ciepła do miejsca pracy, a technologia CoolSkin™ pozostawia powierzchnię suszarki chłodną w dotyku. Szybkie tempo utwardzania i wysoka przepustowość produktu maksymalizują wydajność suszarki przenośnikowej i minimalizują koszt jednostkowy. Doskonała suszarka do małych i średnich warsztatów drukarskich o zaskakująco wysokiej wydajności, niewielkiej powierzchni i przystępnej cenie. Ma najwyższą efektywność energetyczną w swojej klasie.

Pobierz broszurę